TEK ISH STACIONI I TRENIT, JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 Rruga Jordan Misja, Tirana, Albania

ID: Billion3434
Për Qira 600 €

Jepet me qira apartament 2+1, tek “Ish Stacioni i Trenit”, tek rruga “Jordan Misja”.

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me atraktive te Tiranes, per shkak te fasiliteteve te shumta, komoditetit qe ofron dhe afersise qe ka me qendren.

Ofrohet bosh dhe eshte i pershtatshem per zyra ose banim.

Ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri me ashensor, te mireadministruar.

Apartamenti organizohet ne:

1 sallon ndenje
2 dhoma gjumi
1 tualet
1 ballkon

Per me shume informacione ose per te planifikuar nje vizite ne prone na kontaktoni ne +355692033500!