TEK ISH-TREGU ELEKTRIK, TIRANE JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI Tregu Elektrik, Tirana, Albania

ID: Billion3470
Për Qira 500 €

Jepet me qira nje ambient biznesi tek ish-Tregu Elektrik, ne Tirane. Ambienti ka nje siperfaqe 58 m2 dhe ndodhet ne katin e pare te nje pallati ekzistues. Ndodhet ne nje zone mjaft te frekuentuar dhe i ndertuar me dy dalje, njera buze rruges kryesore. Eshte i pershtatshem per tipologji te ndryshme si: Avokat& noteri&permbarues, klinike dentare&laborator etj.

Lokacioni eshte mjaft i favorshem per zhvillimin e biznesit tuaj!

Per me shume informacione kontaktoni ne numrin +355692033500.