TEK RRUGA JORDAN MISJA, JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2+POST PARKIMI ish stacioni i trenit, Tirana, Albania

ID: Billion3339
Për Qira 750 €

Jepet me qira apartament 2+1+2+post parkimi, tek “Rruga Jordan Misja”

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes, per shkak te fasiliteteve te shumta dhe komoditetit qe ofron.

Ofrohet i pamobiluar. Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri me ashensor, te mireadministruar.
Mund te perdoret dhe si ambjent biznesi.

Apartamenti organizohet ne:

1 sallon ndenje
2 dhoma gjumi
2 tualet
1 ballkon

Per me shume informacione ose per te planifikuar nje vizite ne prone na kontaktoni ne +355692033500!