TEK RRUGA E ELBASANIT, JEPET ME QIRA SHTEPI 1+1 DHE AMBIENT BIZNESI Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania

ID: Billion3476
Për Qira 500 €

Jepet me qira shtepi private 1-kateshe 1+1 me siperfaqe 80 m2 me oborr, me post parkimi dhe dyqan 30 m2, per vetem 500 euro ne muaj. Shtepia ndodhet 100 meter siper deges se Thesarit, e pajisur me bufe dhe dhomat e shtruara ne parket. Dyqani eshte nje mundesi e mire per zhvillimin e biznesit tuaj. Ndodhen ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes, per shkak te fasiliteteve te shumta, komoditetit qe ofron dhe ne afersi me qendren.

Per me shume informacione ose per te planifikuar nje vizite ne prone na kontaktoni ne +355692033500!