TEK ISH RESTORANT DURRESI, JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 Ish Restorant Durresi, Tirana, Albania

ID: Billion3363
Për Qira 550 €

Jepet me qira apartament 1+1, tek “Ish Restorant Durresi” rruga “Gjon Buzuku”.

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes, per shkak te fasiliteteve te shumta, komoditetit qe ofron per nje jetese te rehatshme dhe afersise qe ka me qendren.

Ofrohet i mobiluar dhe i arreduar ne menyre bashkekohore, me te gjitha pajisjet e nevojshme.

Ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri me ashensor, te mireadministruar.

Apartamenti organizohet ne:

1 sallon ndenje
1 dhome gjumi
1 tualet
1 ballkon
-Elektroshtepiake te reja.

Per me shume informacione ose per te planifikuar nje vizite ne prone na kontaktoni ne +355692033500!