TEK LIQENI, OFROJME APARTAMENT LUKSOZ PER QIRA Rruga Sami Frasheri, Tirana, Albania

ID: Billion3455
Për Qira 2,000 €

Ne rrugen Sami Frasheri, 2 minuta ecje larg Liqenit Artificial te Tiranes, ofrojme kete apartament luksoz me qira. Gjendur ne zonen me te lakmuar e elitare te kryeqytetit, ky apartament ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati te ri me dy ashensore.
Organizohet ne:
-1 sallon
-1 ambjent ngrenie
-2 dhoma gjumi
-2 tualete
-1 ballkon
Vecori te tjera:
-Sistem termoizolimi termik dhe akustik, vetrata triplex me azot, tavane te varura.
-Kondicioner Daikin dhe kaldaja
-Elektroshtepiake Miele.
-Onyx
-Kamera sigurie
-Kasaforte
Per me shume informacion, kontakto tani +355692033500!

Prona të ngjashme