TEK VILAT GJERMANE JEPET ME QIRA APARTAMENT 3+1+2 + 3 BALLKONE! Vilat Gjermane, Tirana, Albania

ID: Billion3469
Për Qira 600 €

Ne nje nga zonat me te preferuara per banim ne Tirane, ofrojme apartament 3+1+2 per qira.
Apartamenti ndodhet ne katin e 2te te nje vile.
Ka siperfaqe 120m2.
Eshte i organizuar sallonin se bashku me kuzhinen qe kane edhe dalje ne ballkon; tre dhoma gjumi ku 2 prej tyre kane ballkone si dhe dy tualete.
Apartamenti eshte i mobiluar dhe i investuar me te gjitha fasilitetet e nevojshme .


Apartamenti eshte i ndricuar gjate gjithe dites.
Per informacione me te detajuara ose per te planifikuar nje vizite ne prone na kontaktoni ne +355692033500.