TE REZIDENCA "KODRA E DIELLIT 1" SUPER VILE PER SHITJE! Kodra e Diellit, Tirana, Albania

ID: Billion3079
Për Shitje 445,200 €

Vila në shitje ndodhet tek rezidenca “Kodra e Diellit 1”, e cila eshte e vendosur afërsi me Kopshtin Botanik te Tiranës. “Kodra e Diellit” Residence ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes ne mes te gjelberimit, ajrit te paster, qetesise qe ofron zona, shumë afër me Unazën e Madhe të Tiranës që bën të mundur daljen nga Tirana shumë të lehtë.
Rezidenca “Kodra e Diellit” ofron siguri , mirëmbajtje dhe administrim 24 orë, pishinë të përbashkët, jetesë në komunitet, bar, restorant, infrastruktrure moderne, spa & beauty center, palestër, supermarket, ambiente te gjelbëruara, British school of Tirana dhe shumë shërbime të tjera që mund ti gjeni duke jetuar tek kjo rezidencë.
Vila në shitje ofron cilësi shumë të lartë ndërtimi, ndricim natyral, xhama të blinduar, oxhak, termoizolim, sistem kamerash, mobilim te kuzhinës me grila persiane automatike, sistem ngrohje-ftohje me chiller te markave me te mira, parket druri, sistem ndricimi shume cilësor, rifinitura te brendshme shume cilesore etj.
Vilë në shitje luksoze eshte 3 katshe, ka sipërfaqe ndertimi 212 m2. Kati i pare organizohet ne ambientin e ndenjes se bollshem me oxhak, ambientin e kuzhines me dritare, nje ballkon me pamje fantastike te Tiranes, dhe nje tualet me dritare. Kati i dyte organizohet nga 2 dhoma gjumi, te dyja me tualete private, si dhe kati i trete organizohet nga nje dhome gjumi, me tualet privat dhe nje depo. Vila shitet me mobilim luksoz dhe cilesor, cdo gje eshte e markave me te mira. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacione ose per te planifikuar nje vizite ne prone na kontaktoni ne +355692033500!

  • billionrealty.