TEK REZIDENCA KODRA E DIELLIT 2 SUPER APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE! Kodra e Diellit 2, Tirana, Albania

ID: Billion2880
Për Shitje 200,000 €

Ofrojme apartament 2+1 +2 per shitje .Zona eshte kthyer ne nje nga zonat me te preferuara per banim pasi eshte e pozicionuar larg smogut dhe zhurmes se qytetit, duke te ofruar keshtu,ajer te paster, qetesi,pamje te mrekullueshme nga Tirana.Ofron te gjitha sherbimet per nje jetese sa me komode duke perfshire ketu,supermarkete,dyqane,lokale,farmaci etj.Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri ne ndertim e siper.Eshte i pozicionuar ne katin e 1 banim dhe ka nje siperfaqe totale prej 103.2 M2 .Apartamenti eshte i organizuar ne nje sallon se bashku me Kuzhinen 2 dhomat e gjumi si dhe nje tualet. Apartamenti eshte i perfunduar. Per me shume infromacione ose per te rezervuar nje vizite ne prone kontaktoni : +355692033500

Prona të ngjashme