TEK KODRA E DIELLIT APARTAMENT 2+1 PER SHITJE! Kodra e Diellit, Tirana, Albania

ID: Billion3001
Për Shitje 143,000 €

Tek Kodra e Diellit, prane Big Market ofrojme super apartament 2+1 per shitje. Zona eshte nga me te preferuarat per banim per shkak te te gjitha fasiliteteve qe ofron per jetese. Apartamenti ka siperfaqe prej 110 m2 dhe ndodhet ne katin e 7, jo te fundit te nje pallati te ri , te pajisur me ashensor.Ka planimetri te rregullt dhe eshte i organizuar ne sallonin kryesor dhe kuzhinen, dy dhomat e gjumit , tualetin kryesor dhe nje ballkon. Orientimi i apartamentit eshte Jug-Lindje gje e cila e ben te kete ndricim gjate pjeses me te madhe te dites. Ofrohet i mobiluar si ne foto. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacione ose per te planifikuar nje viziite ne prone na kontaktoni ne +355692033500!