Detajet e Prones

SUPER APARTMENT PER SHITJE BULEVARDI I RI Bulevardi i Ri, Tirana, Albania

ID: Billion3058
Për Shitje 104,720 €

Shitet apartament ne nie nga zonat me te mira te Tiranes dhe me te kerkuara kohet e fundit dhe me nje plan urbanistik ne zhvillim te vazhdueshem. Eshte pjese e nie rezidence bashkekohore me vendndodhje strategjike qe ofron kushte shume te mira jetese me te gjitha fasilitetet e nevojshme. Apartamenti per shitje eshte i tipologiise 1+1, eshte i organizuar ne1 sallon me dalje ne ballkon, 1 dhome gjumi ku ka dalje ne ballkon gjithashtu dhe1 tualet. Me nie siperfaqe totale prej 74.8m2. Ofrojme tek kjo rezidence dhe apartament te tipologjise 3+1+2. Per me shume informacione ose nie vizite ne prone kontaktoni ne numrin +355692099400.

Detajet e Agjentit

ADRIANA BILLION