TEK BULEVARDI I RI , SHITET APARTAMENT 210 M2, LUXURY BULEVARDI I RI, Tirana, Albania

ID: Billion3425
Për Shitje 299,000 €

Tek Bulevardi i Ri, nje zone shume e lakmuar prane qendres se Tiranes, ofrojme apartament LUXURY 210 m2 per shitje ne nje nga rezidencat me te reja ne zone, ndertim viti 2023. Rezidenca ofron ambiente banimi te tipologjive te ndryshme , miksuar me ambiente sherbimi dhe poste parkimi nentoke.
Apartamenti eshte i investuar ne detaje dhe i pabanuar me pare.
Organizohet :
1 sallon i madh
2 Dhoma gjumi.
3 tualete.
1 verande e madhe
Apartamenti ka nje siperfaqje 120 m2
Veranda 90 m2
Ndodhet ne katin e 4.
2 GARAZHDE jo te perfshira ne cmim
Apartamenti eshte i investuar me nje mobilim modern , cilesia e fundit ne treg.
Per cdo informacion apo vizite ne prone na kontaktoni +355692033500