TEK REZIDENCA PLATINIUM, SHITET APARTAMENT, 2+1+2, OKAZION Bulevardi Zogu i Pare, Tirana, Albania

ID: Billion3457
Për Shitje Kontakto për cmimin

Tek Bulevardi i Ri, Tek Rezidenca Platinium, Shitet Apartament 2+1+2 Me Super cmim Apartamenti me siperfaqe bruto 125.7m² , ndodhet ne katin e2-te te nje pallati 11-katesh dhe te pajisur me 2 ashensore. Eshte i organizuar ne dhomen e ndenjes se bashku me kendin e gatimit me dalje ne ballkon, 2dhoma gjumi, 2 tualete njeri me dritare. Pallati ne te cilin ndodhet apartamenti dallohet per punimet cilesore, duke filluar nga instalimet hidraulike inkaso, instalimet e sistemit te kondicionimit multisplit, shtrimi me parket dhe me pllake, dritare dopioxham termike.
Per cdo informacion ose vizite ne prone na kontaktoni +355692033500