LUNGOMARE, APARTAMENTE ME TIPOLOGJI TE NDRYSHME PER SHITJE! Rruga Pelivan Leskaj, Vlorë, Albania

ID: Billion2962
Për Shitje Kontakto për cmimin

📍 Rruga ''Pelivan - Leskaj'', Vlorë ose Centralia. Ofrojme per shitje Apartamente me tipologji te ndryshme ne pallatin me te ri ne qytetin e Vlores Pallati ofron hapesire ne kate mbasi ne cdo kate jane hapsira te bollshme. Apartamentet lokalizohen ne nje pallat te ri dhe cilesore me punime bashkekohore ku vihet re termoizolimi me sistem kapote dhe vetrata te pajisura me dopio xham termik, izolim akustik.si dhe sistem inkaso ne tualete. Pallati disponon dy ashensore dhe cmime konkuruse ne trege. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone kontakto ne numrin +355692033500!

Prona të ngjashme

Për Shitje 366,547 €
  • 155.98 m2
  • 1
  • ID: Billion3467
Për Shitje Kontakto për cmimin
  • 99 m2
  • 1
  • ID: Billion3448