ASTIR, JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI Astir, Tirana, Albania

  • Ambient Biznesi
  • 206
  • 1
  • 2
  • Harta
  • 92
ID: Billion3494
Për Qira 1,500 €

Jepet me Qira Ambient Biznesi
Ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentuara te Tiranes,ne rruge kryesore tek Astiri
Ambienti ka nje me siperfaqje totale 205.55 m2.
Eshte e pershtatshme per tipologji te ndryshme biznesi si: lokal, zyra, klinike etj.

Detaje te tjera:
-Ambient open space
- Fasade xhami
-Sistem kondicionimi dhe aspirimi
-2 Tualete
-Buze rruge
-Kati 1

Per me shume informacione ose per te planifikuar nje vizite ne prone na kontaktoni ne +355692033500!

Prona të ngjashme

Për Qira 1,000 €
  • 80 m2
  • 1
  • ID: Billion3328