JEPET ME QIRA, AMBIENT KOMERCIAL, NE ZONEN E ASTIRIT Astiri, Tirana, Albania

  • Ambient Biznesi
  • 40
  • 0
  • 1
  • Harta
  • 83
ID: Billion3518
Për Qira 400 €

Japim me qira ambient për zyra në zonën e Astirit. Ambienti është i mirë investuar, me fasadë xhami dhe dritë natyrale i përshtatshëm për aktivitete biznesi të ndryshme. Lokacioni e bën perfekt për ushtrimin e aktiviteteve të bizneseve pasi Astiri është një nga zonat me lëvizshmërinë më të lartë në Kryeqytet.

Detaje të tjera
* Siperfaqja: 40 m2
* Kati 2
* Ndërtim i Ri
* Fasadë Xhami
* Open space
* ⁠1 Tualet


Për më shumë informacione ose për të planifikuar një vizitë në pronë na kontaktoni në +355692033500!

Prona të ngjashme