Tek Vilat Gjermane, Jepet me Qira Apartament 1+1+ Post Parkimi Rruga 3 Vëllezërit Kondi, Tirana, Albania

ID: Billion3493
Për Qira 500 €

Në një nga zonat më të preferuara për banim në Tirane, ofrojme apartament 1+1+ballkon per qira.
Apartamenti ndodhet ne katin e 2-të të një vile, me post parkimi

Apartamenti është i organizuar në:
-1 Ambient ndenjie së bashku me kuzhinen qe kane edhe dalje ne Ballkon;
-1 dhomë gjumi dhe
-1 tualet
Apartamenti ka siperfaqe 54 m²

Totalisht i mobiluar dhe i investuar me të gjitha fasilitetet e nevojshme .
Apartamenti eshte i ndricuar gjate gjithë ditës.
Preferohet të huajt.

Per informacione më të detajuara ose per të planifikuar një vizitë në pronë, na kontaktoni në +355692033500.