TEK VILAT GJERMANE , APARTAMENT 2+1+2 PER QIRA! Vilat Gjermane, Tirana, Albania

ID: Billion3061
Për Qira 600 €

Tek Vilat Gjermane , ofrojme apartament 2+1+2 per qira. Ne nje zone teper te preferuar per banim per shkak te afersise me nje rrjet te mirefillte institucionesh shteterore, arsimore, shendetesore e biznesesh private; afersi me transportin publik dhe akses te menjehershem me rruget kryesore te kryeqytetit ofrojme apartament me qira per banim. Apartamenti qe ne disponojme per qira ndodhet ne katin e trete te nje vile me hyrje me vete,te mire-administruar dhe ka siperfaqe 130m2.Eshte i organizuar ne nje korridor,dhoma e ndenjes me dalje ne ballkon , kuzhine e pozicionuar me vete , dy dhomat e gjumi dhe dy tualete. Apartamenti eshte investuar se fundmi i pajisur me sistem kapot , sistem chiller dhe eshte arreduar me artitekt, elektroshtepiaket dhe paisjet jane te markave me te mira.Apartamenti ofron oborr dhe parkim. Orientimi i apartamentit eshte i favorshem gje e cila e ben te jete i ndricuar gjate gjithe dites. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni ne nr +355692033500.