TEK REZIDENCA PORTA E GJELBER ,JEPET ME QIRA 3+1+2+2 GARAZHDE rruga e elbasanit, Tirana, Albania

ID: Billion3452
Për Qira 2,000 €

Ne nje nga zonat elite te Tiranes shume prane Pallatit te Brigadave ne nje kompleks rezidencal premium “Porta e Gjelber” jepet me qira super Apartament modern 3+1+2 +2 GARAZHDE
Porta e Gjelbër ka një qasje të fortë ekologjike, e cila përfshin përzgjedhjen e materialeve më të mira dhe investimin në sisteme avantgarde të burimeve të energjisë së rinovueshme. Përtej të dukshmes, komforti është ndjesia që do t’ju dhurojë çdo element dhe detaj i ndërtesës dhe i shtëpisë suaj, për të garantuar ekselencë absolute.

Apartamenti eshte i investuar dhe i mobiluar totalisht me markat me cilesore, me oxhak te madh funksional.

Organizohet:
-1 Sallon
- 1 Kuzhine
- 3 Dhoma gjumi
- 2 Tualete
- 2 Garazhde
Disponon dokumentacion te plote hipotekor

Per cdo informacion apo vizite ne prone kontaktoni +355692033500.