VLORE SHITET APARTAMENT 2+1 ME PAMJE NGA DETI! Lungomare, Vlorë, Albania

ID: Billion3448
Për Shitje Kontakto për cmimin

Shitet super apartament 2+1 me pamje nga deti Lungomare, Vlore!

Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te, te nje pallati te ri.

Zona ku ndodhet eshte nga me te preferuarat ne bregdetin e lakmuar te Vlores per shkak te qetesise dhe relaxit qe te ofron.
Investim modern dhe cilesore.


Apartamenti ka siperfaqe 99.4 m2

Organizohet ne:

1 sallon ndenje
2 dhoma gjumi
1 tualete
1 ballkon
Verande
Kati i 7te

Disponon dokumentacion te plote hipotekor.

Per me shume informacione ose per te planifikuar nje vizite ne prone na kontaktoni ne +355692033500!