TEK ZOGU I ZI, JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 Zogu i Zi, Tirana, Albania

ID: Billion3268
Për Qira 600 €

Jepet me qira apartament 1+1, tek “Zogu i Zi” prane pallatit te sportit “Asllan Rusi”.

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes, per shkak te fasiliteteve te shumta qe ofrohen.

Ofrohet totalisht i mobiluar dhe i arreduar ne menyre bashkekohore, me te gjitha pajisjet e nevojshme.
Ne cmim jane te perfshira uje, drita dhe internet.

Elektroshtepiake te reja.

Kati 1

Per me shume informacione ose per te planifikuar nje vizite ne prone na kontaktoni ne +355692033500!

Prona të ngjashme