TEK ZOGU I ZI, JEPET ME QIRA GAZONIERE Zogu i Zi, Tirana, Albania

ID: Billion3266
Për Qira 400 €

Jepet me qira gazoniere, tek “Zogu I Zi” prane pallatit te sportit “Asllan Rusi”.

Ndodhet ne nje nga zonat me te mira te Tiranes, ku ofrohen te gjitha fasilitetet e nevojshme.

Ofrohet totalisht e mobiluar dhe e arreduar ne menyre bashkekohore.
Ne cmim jane te perfshira uje, drita dhe internet.

Kati 1

Per me shume informacione ose per te planifikuar nje vizite ne prone na kontaktoni ne +355692033500!

Prona të ngjashme