SHITET TOKE 3200 M2 , NE VILE-BOSHTOVE. VILE BOSHTOVE, Kavajë, Albania

ID: Billion3483
Për Shitje 278,000 €

Toka ndodhet pas Pishave shume afer me Detin ,prane rruges qe te con drejt plazhit te mrekullueshem dhe atraktiv te Vile Bashtoves , e cila ndodhet ngjitur me plazhin Spillese . Zone shume e populluar gjate sezonit veror, e cila ofron nje plazh te paster me nje natyre te paprekur . Mundesi ideale investimi ,pasi kjo zone do mare teper zhvillim .
Mos e humbisni kete rast ideal investimi .
Parashikohen sipas studimit te ndertohen Hotele, Vila ,Komplekse dhe Resorte Turistike .
(Pranohet dhe klering )
Disponon dokumentacion te plote hipotekor me Certifikate pronesie.
Per cdo informacion apo vizite ne prone na kontaktoni +355692033500

Prona të ngjashme

Për Shitje Kontakto për cmimin
  • 6000 m2
  • ID: Billion2520
Për Shitje 160,000 €
  • 2000 m2
  • ID: Billion2094
Për Shitje 200,000 €
  • 4000 m2
  • ID: Billion2095