NE GREEN CITY NE ASTIR APARTAMENT 2+1+ POST PARKIMI ME QERA! Green City, Tirana, Albania

ID: Billion3076
Për Qira 700 €

NE GREEN CITY NE ASTIR APARTAMENT 2+1+ POST PARKIMI ME QERA! Ofrojmë apartament 2+1 me qira në një nga zonat më të preferuara të banimit në Tiranë. Zona njihet për objektet e saj të shumta si afërsia me disa pika kyçe të kryeqytetit. Apartamenti qe ofrojme per qira ndodhet ne Green City Residence. Ka nje siperfaqe prej 95 m2 dhe ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te mireadministruar me ashensor. Organizohet ne sallon se bashku me kuzhinen, korridor qe ben shperndarje ne 2 dhoma gjumi, ballkon dhe tualet. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar dhe i investuar ne detaje qe e ben te favorshem per nje jetese komode. Ne cmim perfshihet nje post parkimi. Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë, ju lutemi kontaktoni +355692033500!

Prona të ngjashme