Jepet me Qira, Apartament 2+1+2, ne Astir Astir, Tirana, Albania

ID: Billion3254
Për Qira 500 €

Jepet me qira,apartament 2+1+2 ne Astir

Apartamenti ndodhet ne në një kompleks të qetë dhe te mirembajtur.
Ofrohet totalisht i mobiluar dhe eshte i arreduar ne menyre bashkekohore,me elektroshtepiake te reja.

Organizohet ne:

- 1 Sallon(kuzhine}
- 2 Dhoma gjumi
- 2 Tualete
- 1 Ballkon
- 1 Korridor shperndares
- kati 2

Zona ku ndodhet apartamenti ofron te gjitha fasilitetet e nevojshme

Per me shume informacione ose per te planifikuar nje vizite ne prone na kontaktoni ne +355692033500!