Detajet e Prones

OKAZION! TEK GOLDEN PARK APARTAMENT PER SHITJE! Yzberisht, Tirana, Albania

ID: Billion3069
Për Shitje 60,000 €

Ofrojme apartament per shitje te Tirana Golden Park. Apartamenti eshte 45 m2, ka 5m2 lartesi, gje qe mundeson ndarjen ne duplex dhe eshte i organizuar ne nje hapesire open space, nje tualet dhe nje ballkon. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati ndertim i 2023. Ka orientim te favorshem nga perendimi dhe pamje te lire.Apartamenti ndodhet ne nje ndertim teper cilesor me standartet me te fundit. Zona eshte kthyer nje nder zonat me te kerkuara per momentin per shkak te qetesise dhe fasiliteteve qe te ofron.Mundesi ideale investimi. Per me shume informacione ose per te rezervuar nje vizite ne prone na kontaktoni! +355692089998

Detajet e Agjentit

ZYRA BILLION