SUPER APARTMENT PER SHITJE BULEVARDI I RI Bulevardi i Ri, Tirana, Albania

ID: Billion3059
Për Shitje 172,760 €

Shitet apartament ne nie nga zonat me te mira te Tiranes dhe me te kerkuara kohet e fundit dhe me nje plan urbanistik ne zhvillim te vazhdueshem. Eshte pjese e nie rezidence bashkekohore me vendndodhje strategjike qe ofron kushte shume te mira jetese me te gjitha fasilitetet e nevojshme.. Apartamenti per shitje eshte i tipologiise 3+1+2, eshte i organizuar ne 1 sallon me dalje ne ballkon me shume drite, 3 dhoma gjumi ku kane dalje ne ballkon ku dhoma matrimoniale ka nje tualet. . Me nie siperfaqe totale prej 123.4m2. Ofrojme tek kjo rezidence dhe apartament te tipologjise 1+1. Per me shume informacione ose nie vizite ne prone kontaktoni ne numrin +355692033500.