VLORE, SHITET APARTAMENTI 1+1! Kampi i Punetoreve, Vlorë, Albania

  • Apartment
  • 99
  • 1
  • 1
  • Map
  • 132
ID: Billion2844
For Sale 99,000 €

Apartamenti qe ofrojme per shitje ndodhet tek ish Kampi I Punetorve, eshte 2 minuta larg Lungomares. Ka nje siperfaqe 99m2, I tipologjise 1+1, I pa mobiluar, me hapesira te bollshme, I organizuar ne 1 dhome gjumi, sallon dhe kuzhine, 1 tualet e ballkon me pamje teresisht nga deti. Ndodhet ne katin e 1 te nje pallati. Apartamenti ndodhet ne nje zone rezidenciale mjaft e kerkuar gjate sezonit veror. Disponon gjithashtu certfikate te rregullt pronesie.
Per me shume informacione ose nje vizite ne prone kontaktoni ne numrin +355692033500.

Similar Properties