UJI I FTOHTE, SHITET APARTAMENT 2+1! Uji Ftohte, Vlorë, Albania

  • Apartment
  • 100
  • 2
  • 1
  • Map
  • 170
ID: Billion2840
For Sale 110,000 €

Apartamenti qe ofrojme per shitje ka nje siperfaqe 100m2. Eshte I tipologjise 2+1, I pa mobiluar, me hapesira te bollshme dhe vetrata xhami. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te sapo perfunduar,e ashensor. Ka dalje ne rruge kryesore dhe gjithashtu dalje direkte ne det. Ballkoni eshte gjithashtu me pamje nga deti. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone kontaktoni ne numrin +355692033500.

Similar Properties