VILAT QEVERITARE, APARTAMENT PER SHITJE 1+1! Vilat Qeveritare, Vlorë, Albania

  • Apartment
  • 68
  • 1
  • 1
  • Map
  • 206
ID: Billion2846
For Sale 122,400 €

Super apartament me pamje nga deti, në një nga pikat më të kërkuara për banim dhe investim pranë Vilave Qeveritare, Vlorë. Ofron apartament te tipologjise 1+1, ndodhet ne katin e dyte te nje pallati i ri me ashensor.Me fasade te ventiluar dhe sistem kapote nga jashte.cilesia e puneve me standarte eshte kompleks banimi. Per me shume informacione ose per nje vizite ne prone kontaktoni ne numrin +355692033500.

Similar Properties