OFROJME AMBIENT BIZNESI PER SHITJE NE VLORE! At Kristo Negovani, Vlorë, Albania

  • Ambient Biznesi
  • 51
  • 0
  • 0
  • Harta
  • 339
ID: Billion2864
Për Shitje 80,000 €

Shitet dyqani ne rrugen At Kristo Negovani, me siperfaqe 51m2., me shkalle te ulta dhe me me 1 tualet. Ambienti ndodhet ne katin e pare te nje pallati, buze rruge. Dyqani me pare ka qen i perdorur per lojrat e fatit, baste venie futbolli por te jep fasilitetin duke qen jo i mobiluar apo me pajisje brenda te investohet ne biznese ne ndryshme. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone kontakto ne numrin +355692033500.

Prona të ngjashme