BULEVARDI VLORE-SKELE, AMBIENT BIZNESI PER SHITJE! Bulevardi Vlore Skele, Vlorë, Albania

  • Ambient Biznesi
  • 85
  • 0
  • 1
  • Harta
  • 237
ID: Billion2859
Për Shitje 210,000 €

Bulevardi Vlore-Skele eshte kthyer ne nje bulevard modern, ku dominon gjelberimi dhe ndricimi. Parku do të shtrihet deri te shkallët e varrezave të dëshmorëve. Në të gjithë gjatësinë e bulevardit ka gjelbërim, sheshe shlodhje dhe vende për koncerte. Ambienti biznes qe ofrojme eshte bar-kafe i cili ne kete zone ka pike kyce turizimin. Lokali eshte i mobiluar dhe ka te gjitha pajisjet funksionale per te vazhduar aktivitetin. Ndodhet ne katin e dyte dhe ka nje sipefaqe prej 85m2. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Per me shume informacione ose nje vizite ne prone kontaktoni ne numrin +355692033500.

Prona të ngjashme