Apartament 1+1 për Shitje në Plepa, Durrës - | 82 m² Plepa, Durrës, Albania

ID: Billion3538
Për Shitje Kontakto për cmimin

Shitet apartament 1+1 me pamje nga deti te Kompleksi Rotondo në Plepa. Apartamenti ndodhet në katin e 8 banim të një kompleksi të ri të ndërtuar në vitin 2015 në Plepa, dhe me ashensor . Apartamenti ka siperfaqe totale 82 m2 dhe organizohet nga ambientin kryesor të ndenjës,1 kuzhine, 1 dhomë e gjumit, 1 ballkon dhe 1 tualete. Kompleksi në të cilën ndodhet është ndër komplekset më të mëdha dhe multifunksional të qytetit . Ndodhet në një zonë tepër të pëlqyer për banim dhe për pushime sepse ofron të gjitha fasilitetet e nevojshme për një jetesë sa më komode .
Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.

Për më shumë informacione ose për të planifikuar një vizitë në pronë kontaktoni në +355692033500!

Prona të ngjashme