Shiten 2 Apartament 1+1 në Plepa, Durrës | 66m² & 74 m² Plazh, Durrës, Albania

ID: Billion3537
Për Shitje Kontakto për cmimin

Shiten 2 Apartament 1+1 në Plepa, Durrës


Shitet 2 apartamente 1+1 me pamje deti te Kompleksi Rotondo ne Plepa.
Apartamentet ndodhet ne katin e 9 banim te nje kompleksi te ri te ndertuar ne vitin 2015 ne Plepa, dhe me ashensor. Apartamentet kane siperfaqe totale 66m² dhe 74 m² secili dhe organizohen nga ambienti kryesor i ndenjes,1 kuzhine, 1 dhome gjumi te cilat kane te dyja dalje ne ballkon, dhe 1 tualet secili. Kompleksi ne te cilen ndodhen eshte nder komplekset me te medha dhe multifunksional te qytetit . Ndodhen ne nje zone teper te pelqyer per banim dhe per pushime sepse ofron te gjitha fasilitetet e nevojshme per nje jetese sa me komode . Apartamentet disponojne dokumentacion te rregullt hipotekor.

Per me shume informacione ose per te planifikuar nje vizite ne prone kontaktoni ne +355692033500!

Prona të ngjashme

Për Shitje Kontakto për cmimin
  • 82 m2
  • 1
  • ID: Billion3538