BULEVARDI I RI, SHITET AMBIENT BIZNESI BULEVARDI I RI, Tirana, Albania

  • Ambient Biznesi
  • 39
  • 1
  • 1
  • Harta
  • 72
ID: Billion3496
Për Shitje 120,000 €

Shitet ambient biznesi, tek rruga “Jordan Misja” Bulevardi i Ri

Ambienti eshte i mireinvestuar dhe i pershtatshem per aktivitete te ndryshme biznesi. Ndodhen ne zonat me te preferuara te Tiranes dhe nder me te favorshmet per te zhvilluar çdo tipologji biznesi. Ambjenti ndodhet buze rruges kryesore, ne katin 0.

Detaje te tjera:
• Siperfaqja: 39 m2
• Kati 0


Per me shume informacione ose per te planifikuar nje vizite ne prone na kontaktoni ne +355692033500!

Prona të ngjashme

Për Shitje Kontakto për cmimin
  • 160 m2
  • ID: Billion3287
Për Shitje Kontakto për cmimin
  • 58 m2
  • ID: Billion3286