SHITET,AMBIENT KOMERCIAL TE BULEVARDI I RI rruga Jordan Misja, Tirana, Albania

 • Ambient Biznesi
 • 160
 • 0
 • 1
 • Harta
 • 171
ID: Billion3287
Për Shitje Kontakto për cmimin

Shitet,ambient komercial ,te Rruga Jordan Misja prane Bulevardit te Ri.

Disponojme ambient per shitje prane Bulevardit te Ri tek rruga Jordan Misja. Ambienti eshte i mire investuar, me fasade xhami dhe i pershtatshem per aktivitete biznesi te ndryshme. Zona ne te cilen ndodhet ambienti shte nder me te favorshmet per te zhvilluar cdo tipologji biznesi.

Detaje te tjera
• Siperfaqja: 57.86 m2
• Kati 0
• Pallati i ri me ashensor
• Fasade Xhami
• Open space
• Me dokumentacion te rregullt hipotekor

Per me shume informacione ose per te planifikuar nje vizite ne prone na kontaktoni ne +355692033500!

Prona të ngjashme

Për Shitje 120,000 €
 • 39 m2
 • 1
 • ID: Billion3496
Për Shitje Kontakto për cmimin
 • 58 m2
 • ID: Billion3286