OKAZION, PORTA TIRANA E RE, APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE! sauku i vjeter, Tirana, Albania

ID: Billion3392
Për Shitje 171,990 €

Tek rreth rrotullimi i Saukut, 3 minuta larg TEG dhe ne afersi te Liqenit Artificial te Tiranes ndodhet kjo rezidence madheshtore. Kompleksi dallon per cilesine e larte te ndertimit stil Francez,: Teknologjia e përdorur për termoizolim ju mundëson të keni një ambient banimi të freskët në verë dhe të ngrohtë në dimër. perbehet nga 3 godina banimi dhe sherbimi 5 kate me 1 kat parkim nentoke dhe 3 kate me 1 kat nentoke.
Apartamenti per shitje eshte i tipologjise 2+1+2+garderobe
Ndodhet tek godina e pare me pamje nga Autostrada ,faza drejt perfundimit.

Organizohet
-1- koridor ne hyrje qe ben shperndarjen e dhomave,
-1- sallon me dalje ne ballkon 1 kuzhine,
-2- dhoma gjumi ku dhoma matrimoniale ka tualetin perkates dhe garderoben,
- Dhoma tjeter e gjumit qe ka serisht dalje ne ballkon dhe 1 tualet i pebashket
. Me nje siperfaqe totale prej 127.5m2.
Planimetri perfekte .

Per me shume informacione ose nje vizite ne prone kontaktoni ne numrin +355692033500.

Prona të ngjashme