Apartament modern 1+1 me pamje nga Autostrada, Porta Tirana e Re SAUK I VJETER, Tirana, Albania

ID: Billion3044
Për Shitje Kontakto për cmimin

Tek rreth rrotullimi i Saukut, 3 minuta larg TEG dhe ne afersi te Liqenit Artificial te Tiranes ndodhet kjo rezidence madheshtore. Kompleksi dallon per cilesine e larte te ndertimit stil Francez, Teknologjia e përdorur për termoizolim ju mundëson të keni një ambient banimi të freskët në verë dhe të ngrohtë në dimër. perbehet nga 3 godina banimi dhe sherbimi 5 kate me 1 kat parkim nentoke dhe 3 kate me 1 kat nentoke. Apartamenti per shitje eshte i tipologjise 1+1 ndodhet te godina e pare me pamje nga Autostrada , ka nje planimetri perfekte , eshte i organizuar me nje koridor ne hyrje qe ben shperndarjen e dhomave, 1 kuzhine dhe sallonin me dalje ne ballkon, 1dhome gjumi dhe nje tualet . Me nje siperfaqe totale prej 75.40 m2. Ofrojme tek kjo rezidence dhe apartamente te tipologjise 2+1 dhe 3+1. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone kontaktoni ne numrin +355692033500.

Prona të ngjashme