JEPET ME QIRA,APARTAMENT 2+1+2,NE YZBERISHT Yzberisht, Tirana, Albania

ID: Billion3327
Për Qira 400 €

Jepet me qira apartament 2+1+2, ne Yzberisht.

Apartamenti ndodhet prane Eco Market.

Ofrohet i mobiluar dhe i arreduar me te gjitha pajisjet e nevojshme.

Ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri .
Apartamenti organizohet ne:
1 sallon ndenje
2 dhoma gjumi
2 tualete
2 ballkone

Per me shume informacione ose per te planifikuar nje vizite ne prone na kontaktoni ne +355692033500!

Prona të ngjashme