TEK FUSHA E AVIACIONIT, SHITET APARTAMENT 2+1+2 Ish Fusha e Aviacionit, Tirana, Albania

ID: Billion3303
Për Shitje 127,000 €

Shitet apartament 2+1 tek “FUSHA E AVIACIONIT”.

Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri te mireadministruar.

Ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes, ku ofrohen te gjitha fasilitetet e nevojshme, dhe aksesit ne rruget kryesore

Apartamenti ka siperfaqe 83 m2.

Organizohet ne:
1 sallon ndenje
2 dhome gjumi
1 tualet
2 ballkone
Kati i 3

Ofrohet i mobiluar me te gjitha pajisjet e nevojshme.

Disponon dokumentacion te plote hipotekor.

Per me shume informacione ose per te planifikuar nje vizite ne prone na kontaktoni ne +355692033500!