TEK ISH FUSHA E AVIACIONIT, APARTAMENT 2+1 PER SHITJE! Ish Fusha e Aviacionit, Tirana, Albania

ID: Billion3345
Për Shitje 178,250 €

Tek ‘’Fusha e Aviacionit’’ ofrojme Apartament 2+1 në shitje. Apartamenti ndodhet në një nga komplekset më cilësore në Tiranë, tek IBN-ja. Apartamenti ka nje planimetri të rregull dhe perfekte .Ndodhet ne katin e dyte dhe eshtë e organizuar në 1 ambient ndenje dhe gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 tualete dhe ballkon. Apartamenti ka një sipërfaqe totale 110.6m2. Kompleksi ndodheet në një nga zonat me te preferuara per banim kohet e fundit per shkak te pozicionimit dhe aksesimit në Tiranë. Kompleksi në ish-Fushën e Aviancionit sjell pranë jush komoditet, cilësi të lartë ndërtimi, fasada të termoizoluara, dhe për fëmijët hapësira të gjelbërta dhe pedonale. Per me shume informacion ose per te planifikuar nje vizite ne prone na kontaktoni ne +355692033500!