QENDER, SHITET APARTAMENT 2+1+2 Rruga e Barrikadave, Tirana, Albania

ID: Billion3291
Për Shitje 265,000 €

Shitet apartament 2+1+2 tek “Rruga e Barrikadave”, prane gjimnazit “Sami Frasheri”.

Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri me ashensor te mireadministruar.

Ndodhet ne zemer te Tiranes, ku ofrohen te gjitha fasilitetet e nevojshme, per nje jetese te rehatshme.

Apartamenti ka siperfaqe 119 m2.

Organizohet ne:
1 sallon ndenje
2 dhoma gjumi
2 tualete
Orientimi lindje.

Apartamenti ka mundesi ndryshimi ne planimetri, duke nxjerre dy hyrje te vecanta, nje apartament 1+1 me tualet dhe ballkon, nje studio apartament me tualet dhe ballkon.

Disponon dokumentacion te plote hipotekor.

Per me shume informacione ose per te planifikuar nje vizite ne prone na kontaktoni ne +355692033500!

Prona të ngjashme