QENDER, SHITET APARTAMENT 1+1 Rruga e Barrikadave, Tirana, Albania

ID: Billion3292
Për Shitje 178,000 €

Shitet apartament 1+1 tek “Rruga e Barrikadave”, prane gjimnazit “Sami Frasheri”.

Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri me ashensor te mireadministruar. Objekti eshte i vitit 2023, i sapo perfunduar.

Ndodhet ne zemer te Tiranes, 5 minuta larg nga “Sheshi Skendebej”.

Apartamenti ka siperfaqe 64.2 m2.

Organizohet ne:
1 sallon ndenje
1 dhome gjumi
1 tualet
Orientimi jug/lindje.

Apartamenti eshte i investuar ne tualet, parket dhe ndricim.

Zgjedhje fantastike per banim ose investim.

Disponon dokumentacion te plote hipotekor.

Per me shume informacione ose per te planifikuar nje vizite ne prone na kontaktoni ne +355692033500!

Prona të ngjashme