JEPET ME QIRA,APARTAMENT 1+1,TEK KOMUNA E PARISIT komuna e parisit, Tirana, Albania

ID: Billion3273
Për Qira 500 €

Jepet me qira,apartament 1+1 tek Komuna e Parisit .
Zona ku ndodhet apartamenti eshte nga zonat me te preferuara ne Tirane
Apartamenti ndodhet ne nje pallati te ri me ashensor.


Organizohet ne:
- 1 Sallon dhe Kuzhinë
- 1 Dhomë gjumi
- 1 Tualet
- 1 Ballkon

Apartamenti ndodhet tek Komuna E Parisit .Apartamenti është totalisht i mobiluar. Zona ku ndodhet apartamenti ofron te gjitha fasilitetet e nevojshme. Orientimi eshte i mjaft i favorshem per nje ndricim natyral pergjate dites.


Per me shume informacione ose per te planifikuar nje vizite ne prone na kontaktoni ne +355692033500!