Detajet e Prones

TEK KOMUNA E PARISIT APARTAMENT 2+1+2 PER QIRA! Komuna e Parisit, Tirana, Albania

ID: Billion3031
Për Qira 1,000 €

Ne Komunen e parisit ne nje nder zonat me elitare ofrojme apartament 2+1+2 per qira.Ka nje siperfaqe prej 140m2 dhe ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te mireadministruar.Organizohet nga nje korridor i cili ben shperndarjen ne sallonin se bashku me kuzhinen me dalje ne ballkon, ne dy dhoma gjumi te cilat kane dalje ne veranden spacioze te ketij apartamenti si dhe 2 tualete.Mobilimi karakterizohet nga brendet me te njohura te cilat te ofrojne nje komoditet te larte.Per me teper informacion ose per te rezervuar nje vizite ne prone kontaktoni ne +355692033500!

Detajet e Agjentit

INA TUTI