SUPER VILE LUXURY PER SHITJE NE MJULLE ! Mjull Bathore, Tirana, Albania

  • Villa
  • 1450
  • 5
  • 7
  • Map
  • 643
ID: Billion2776
For Sale 2,200,000 €

Shitet Vile 2-kateshe në Mjull-Bathore, Tirane. Vila disponon, 1450m2 trualli, 875² sipërfaqe ndërtimi, e organizuar në 2 kate, kati -1 disponon, salloni, 3 Poste parkimi, lavanderi, kantine, paneli Elektrik. Kati 0 disponon, Sauna, Palester, 2 Dhoma Gjumi, 2 Kuzhina, 2 Tualete, 2 Sallone, Holl pritje, Verande, Pishine dimerore, Jakuzzi
Kati 1 disponon, 3 Dhoma gjumi, 3 Tualete, 5 Ballkone, Holli, Ashensor, Oxhak Xhami ne katin 0 dhe 1. Vila eshte projektuar nga nje studio e njohur dhe cilesia e punimeve te brendshme dhe e rifiniturave eshte nga me cilesoret. Ofron infrastrukture moderne. Per nje vizite ne prone tel.+355692033500.

Similar Properties