TEK RESIDENCA AKACIA HILL2 , SUPER VILE PER SHITJE! Rezidenca Akacia Hill 2, Tirana, Albania

 • Villa
 • 541
 • 5
 • 4
 • Map
 • 232
ID: Billion2677
For Sale 1,100,000 €

Shesim një vilë me 3 kate mbi toke dhe një kat nentoke në një nga komplekset më të mira të Farkës (Mjull Bathore – autostrada e TEG) në Tiranë. Kompleksi është i rrethuar me 24 orë security dhe është i përbërë nga vila private. Në katin e parë të vilës, ndodhet ambienti i ndenjies me oxhak funksional me dru, kuzhinë dhe ambienti i ngrenies, një tualet dhe një verandë e bollshme me dalje në oborrin e vila. Në katin e dytë, ndodhet një studio, një dhome gjumi, një tualet dhe një verandë me pamje fantastike. Në katin -1, ka një lavanteri, 3 poste parkimi, një tualet, një dhomë teknike dhe një ambient open space që mund të pershtatet sipas kërkesave të klientit dhe ka akses në katin 0 të vilës. Vila është e rrethuar nga një oborr i gjelbëruar dhe është e investuar totalisht deri në detaje. Vila është e veshur me sistem kapot Knauf për efekt të ngrohtit dhe të ftohtit dhe ka dritaret me material plastik me xhama triplex termik. Tavanet janë të punuar me gips Knauf dhe sistemi i ngrohjes dhe ftohjes është me kondicionerë qendror multisplit, Toshiba. Punimet elektrike dhe hidraulike janë të markave më të njohura në treg. Villa ka sistem vaditjeje automatike dhe sisteme sigurie, duke përfshirë edhe kompani sigurimi dhe kamera të survejuara 24 orë.
Per nje vizite ne prone tel.+355692033500.

Similar Properties

For Sale 1,500,000 €
 • 630 m2
 • 4
 • ID: Billion3231
For Sale 2,200,000 €
 • 1450 m2
 • 5
 • ID: Billion2776