VLORE, SHITET GARSIONERE! Sheshi i Flamurit, Vlorë, Albania

 • Apartment
 • 61.5
 • 0
 • 1
 • Harta
 • 363
ID: Billion2870
Për Shitje 86,100 €

Në Sheshin e Flamurit ndodhet dhe Shtiza e Flamurit, një piedestal i dekoruar me datën e pavarësisë dhe shqiponjën kombëtare. Ne zonen me te njohur te Vlores, ofrojme garsionere me siperfaqe 61.5 m2 , ne katin e dyte te nje pallati te ri te sapo perfunduar 11 katesh. Zona ku eshte garsioneria eshte nje zone qe ka lezvisshmeri te larte, ofron te gjitha fasilitetet per nje jetese komode.
Per me shume informacione ose per nje vizite ne prone kontaktoni ne numrin +355692033500.

Prona të ngjashme

Për Shitje 153,000 €
 • 102 m2
 • 2
 • ID: Billion2894
Për Shitje 120,000 €
 • 125 m2
 • 2
 • ID: Billion2882