VLORE, SHITET APARTAMENT 2+1! Sheshi i Flamurit, Vlorë, Albania

ID: Billion2869
Për Shitje 168,000 €

Në Sheshin e Flamurit ndodhet dhe Shtiza e Flamurit, një piedestal i dekoruar me datën e pavarësisë dhe shqiponjën kombëtare. Ne zonen me te njohur te Vlores, ofrojme 2 apartamente per shitje, te nje pallati te ri te sapo perfunduar. Apartamentet jane te siperfaqeve 129.65m2 dhe 132.56m2, te tipologjise 2+1 dhe ndodhen ne katin e 4, te pajisur me ashensor. Zona ku jane ndertuar apartamentet eshte nje zone qe ka lezvisshmeri te larte, ofron te gjitha fasilitetet per nje jetese komode. Per me shume informacione ose per nje vizite ne prone kontaktoni ne numrin +355692033500.

Prona të ngjashme

Për Shitje 153,000 €
  • 102 m2
  • 2
  • ID: Billion2894
Për Shitje 120,000 €
  • 125 m2
  • 2
  • ID: Billion2882