OFROJME APARTAMENT 2+1 PER SHITJE, VLORE! Transballkanike, Vlorë, Albania

ID: Billion2863
Për Shitje 95,000 €

Apartamenti qe ofrojme per shitje ndodhet tek Transballkanike. Ka nje siperfaqe 115m2, I tipologjise 2+1, I mobiluar, me hapesira te bollshme, I organizuar ne 2 dhome gjumi, sallon dhe kuzhine, 1 tualet e ballkon. Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te mire administruar, i pajisur me ashensor. Apartamenti ndodhet ne nje zone rezidenciale mjaft e kerkuar gjate sezonit veror. Disponon gjithashtu certfikate te rregullt pronesie.
Per me shume informacione ose nje vizite ne prone kontaktoni ne numrin +355692033500.